بیوگرافی نیوشا مهران

بیوگرافی نیوشا مهران

نیوشا مهران متولد سال ۱۳۷۹ در تهران است. او هم‌اکنون دانشجوی مقطع کارشناسی مهندسی معماری دانشگاه تهران است.
وی از سال ۸۶ پس از اتمام دوره ارف در آموزشگاه پارس، یادگیری ساز ریکوردر را آغاز نمود و در سال ۹۵ به عضویت ارکستر ریکوردر پارس درآمد. از جمله فعالیت‌های ارکسترال او می‌توان به اجرا در ارکستر بزرگ پارس به مناسبت روز جهانی کودک و فستیوال از کلاسیک تا معاصر به سرپرستی علیرضا مشایخی اشاره کرد. او هم‌اکنون در آموزش موسیقی به کودکان در آموزشگاه پارس فعال است.

او از سال ۹۲ تاکنون به نواختن ساز فلوت مشغول بوده است و در مسترکلاس اساتیدی چون آذین موحد، رضا ناژفر، سعید تقدسی و الگا ایوشیکوا شرکت داشته است. وی همچنین در سمینار سالانه فلوت تهران از سال‌ ۹۶ تا ۹۹ حضور داشته است.

از سایر فعالیت‌های او می‌توان به عکاسی نیز اشاره کرد. آثار وی در نمایشگاه آنلاین آرت فر استانبول و دو گالری هنری در تهران به نمایش درآمده است.

وی به دو زبان انگلیسی و فرانسه تسلط داشته و در زمینه تولید محتوا و نگارش متن فعالیت دارد. دو اثر داستانی از او در کتاب سالانه جایزه ادبی بهمن به چاپ رسیده است. او هم‌اکنون عضو هیئت تحریریه نشریه دانشجویی دریچه معماری به صاحب امتیازی انجمن علمی معماری دانشگاه تهران و دبیر بخش مرور بوده و در شماره‌های قبلی به چاپ رسیده از این نشریه نیز آثاری دارد.