نولون بارگین

نولون بارگین

نوازنده فلوت

بیوگرافی (کلیک کنید)

نولون بارگین

نولون بارگین فلوتیست فرانسوی از ریشه برتن ، یادگیری فلوت را از سن بسیار کم آغاز می کند.

او در سن یازده سالگی وارد کلاس “سوفی چریر” میشود و در 19 سالگی به کلاس “ژان کلود جرارد” در آکادمی موسیقی “اشتوتگارت” میرود و پنج سال بعد موفق به دریافت دیپلم هنری خود میگردد.

بارگین تحصیلات خود را در کلاس “دیوید فورمیسانو” ادامه میدهد و در سال 2010 دیپلم سولیستی خود را با بالاترین افتخارات دریافت می کند.

او فعالیت ارکسترال خود را با ارکستر نوجوانان در فستیوال گروه “باخ آکادمی در اشتوتگارت” با رهبری “هربرت ریلینگ” و ارکستر جشنواره موسیقی “اشلسویگ-هولشتاین” با رهبری “کریستوف اشنباخ” آغاز کرد.

او اولین قرارداد کوتاه مدت خود را با ارکستر فیلارمونیک وتنبرگ روتلینگ Württembergische  در سال 2004 بست و به دنبال این ، قرارداد کوتاه مدتی در ارکستر Gürzenich در کلن و Teatro alla Scala در میلان داشت ، ارکسترهایی که در آن با رهبری  “پییر بولز” ، “ریکاردو چایلی” و یا “گوستاو دودامل” نواخته است.

او در سال 2008 از طرف ارکستر فیلارمونیک “استرازبورگ” پیشنهاد یک قرارداد بلند مدت یکساله را دریافت کرد که آن را پذیرفت.

بارگین که در حال حاضر معاون اصلی فلوت در کالج موسیقی “وینترتور” است و پیوسته به پروژه های کوتاه مدت دعوت میشود ، مانند ارکستر فیلارمونیک برلین جایی که با رهبرانی چون “ماریس جانسون” ، “برنارد هایتینک” و “هربرت بلومستت” ، یا ارکستر فیلارمونیک زوریخ با رهبرانی مانند “فابیو لویزی” ، “دیوید زینمان” و “نل سنتی” می نوازد.

او اخیرا توسط Cameristi della Scala به جشنواره “ال جم” با رهبری “مارسلو روتا” دعوت شده است.

نولون بارگین از سال 2017 استاد فلوت کنسرواتوار فورالبرگ در فلدکیرش است و تکنوازی ها و فعالیت در گروه های همنوازی را همچنان در برنامه های خود دارد.

Donjon Etude 1 - Elegie

Donjon Etude 2 - Serenade